Az idén az egy évvel korábbi 26 milliárd forintos nettó árbevételét - a tervezett 1,5 százalék helyett - 15 százalékkal növeli a McDonald's Magyarországi Étterem Hálózat Kft. - jelentette be Radek Janalík ügyvezető igazgató. A cég idén egymilliárd, jövőre pedig 1,4 milliárd forintot költ beruházásra. A McDonald's - saját becslése szerint - 70-80 százalékos részesedéssel rendelkezik a hazai gyorséttermi piacon - írja az Origo az MTI-re hivatkozva.
