BUX 139877.87 0,18 %
OTP 45890 -0,17 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Indul a ferihegyi 1-es terminál átépítése

2004. augusztus 25. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A ferihegyi repülőtér 1-es terminálja szeptember 1-jétől felújítási munkák miatt 2005 nyaráig zárva lesz - derül ki a Budapest Airport Rt. közleményéből. A terminál augusztus 31-én éjfélig áll az utazók rendelkezésére, utána az 1-es terminált használó valamennyi utasszállító járat a ferihegyi repülőtér 2/B termináljáról közlekedik. Az átépítést az utasforgalom növekedése, a szigorú biztonsági előírások, illetve az EU-csatlakozás fokozott követelményei indokolják. A közlemény szerint a terminál felújítása az első állomása Ferihegy hosszú távú fejlesztési tervének, aminek nyomán Közép-Európa legdinamikusabban fejlődő repülőterévé válhat.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet