BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nyertest hirdettek az M6-os tenderen

2004. augusztus 8. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az M6-os autópálya érdi tető–Dunaújváros M6–M8 csomópont közötti szakaszának tervezésére, építésére, üzemeltetésére kiirt pályázat győztese a Bilfinger Berger BOT GmbH-t, a Porr Infrastruktur GmbH-t és a Swietelsky International GmbH-t tömörítő M6 Duna Autópálya Konzorcium – közölte a Gazdasági és Közlekedési Minisztérium. A nyertes csoporttal 22 éves futamidejű koncessziós szerződést köt majd az állam. A január 31-én megjelent pályázat utolsó fordulójába hárman adták be ajánlatukat: a második helyen a Dunamenti Autópálya Konzorcium (Housing & Construction Holding Co., Vinci Concessions SA, Vinci SA, Betonút Rt.) végzett, míg a harmadik a Euroinvest/TriGránit/Strabag/OTP/ASF/Egis Pályázati Konzorcium lett.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet