BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kétmillió forintos bírságot szabtak ki a Pevdire

2004. augusztus 4. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az ÁNTSZ kétmillió forintos bírságot szabott ki a gyömrői Pevdi Vegyipari Kft.-re a veszélyes anyagok tárolása során tapasztalt és üzemi balesetet okozó szabálytalanságok miatt - közölte a Pest megyei ÁNTSZ vezetője. Tettinger Antal elmondta: a Pest megyei ÁNTSZ a gyömrőihez hasonló üzemi balesetek megelőzésére szeptemberben nagyszabású ellenőrzési akciót tart majd a megyében működő több mint ötven vegyipari termékeket előállító üzemnél; az akcióban a szervezet 25-30 munkatársa vesz részt. Gál Péter, a Pevdi igazgatója elmondta, hogy fellebbeztek a büntetés ellen, mert szerintük a veszélyes anyagok tárolásában tapasztalt, listára vett kifogások többsége mondvacsinált, a kisebb hiányosságok felszámolása pedig folyamatban van.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet