A TV2 árbevétele 21 százalékkal volt magasabb 2004 első hat hónapjában, mint az előző év azonos időszakában - mondta Lóránt Gergely, a csatorna marketing- és pr-vezetője. A TV2 a második legtöbb bevételt termelő cég a csoporton belül, csak a holland csatornák előzik meg a magyart - tette hozzá Lóránt az egyik tulajdonos, az SBS napokban közzétett második negyedéves beszámolójára hivatkozva. A nettó árbevétel bővülése alapján az első hat hónapban a TV2 növekedése volt a legmagasabb a csoporton belül.
