BUX 139782.03 0,11 %
OTP 45860 -0,24 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tőkeemelés a salgótarjáni öblösüveggyárban (Kimaradt!)

2004. május 27. csütörtök, 16:37

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A tulajdonosok döntése értelmében 300 millió forintos tőkeemelést hajt végre az St. Glass Öblösüveggyártó és Forgalmazó Rt. – mondta Draskovics Tibor pénzügyminiszter egy tegnapi, salgótarjáni sajtótájékoztatón. A tavaly egymilliárd forint veszteséget felhalmozó társaság többségi tulajdonosai a Magyar Befektetési és Vagyonkezelési Rt. és a Borsod-Abaúj 2000 Kft.
A mostani tőkeinjekcióval megőrizhető a munkahelyek többsége, lehetővé válik a termelés fenntartása és a szükséges racionalizálási lépések megtétele.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet