BUX 139877.87 0,18 %
OTP 45890 -0,17 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Távozik a Sláger vezére

2004. március 3. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Távozik posztjáról a Sláger Rádió vezérigazgatója, György Gábor. A Magyar Szocialista Párt európai parlamenti képviselőjelöltjeinek listáján szereplő médiaszakember a rádió pártatlanságának és függetlenségének védelmével indokolta lépését. György Gábor pénteken válik meg tisztétől – derül ki a Sláger Rádió Műsorszolgáltató Rt. közleményéből. György Gábor 1997 ősze óta töltötte be a rádió vezérigazgatói posztját. A Sláger Rádió tevékenységét a jövőben Barbara Brill, az igazgatóság alelnöke irányítja.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet