A hét elejére 500–800 ezer postai küldemény torlódott fel a Magyar Posta Rt. budaörsi logisztikai központjában; a társaság azt ígéri, hogy a jövő hét elején már ismét normális üzemmódban kézbesítik a leveleket és a csomagokat. Szivi László, a társaság vezérigazgató-helyettese tegnapi sajtótájékoztatóján elmondta, hogy főleg levélpostai küldeményeket nem kézbesítenek időben. Tegnap például 80 ezer utalvány alapján kellett volna a postának fizetnie a jogosultaknak, ám ezek egynegyedét nem sikerült eljuttatni a megfelelő helyre.
