BUX 139869.86 0,18 %
OTP 45900 -0,15 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bedugult a Posta budaörsi központja

2004. március 3. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A hét elejére 500–800 ezer postai küldemény torlódott fel a Magyar Posta Rt. budaörsi logisztikai központjában; a társaság azt ígéri, hogy a jövő hét elején már ismét normális üzemmódban kézbesítik a leveleket és a csomagokat. Szivi László, a társaság vezérigazgató-helyettese tegnapi sajtótájékoztatóján elmondta, hogy főleg levélpostai küldeményeket nem kézbesítenek időben. Tegnap például 80 ezer utalvány alapján kellett volna a postának fizetnie a jogosultaknak, ám ezek egynegyedét nem sikerült eljuttatni a megfelelő helyre.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet