Tegnap hirdettek eredményt a Menedzserek Országos Szövetsége (MOSZ) által 1995 óta meghirdetett „Az év menedzsere” pályázatban. A menedzserszövetség vezetőiből és a pályázatot meghirdető szervezetek képviselőiből álló zsűri döntése alapján a tavalyi év menedzsere Terták Ádám, az Ernst & Young Tanácsadó Kft. elnöke lett - derül ki a MOSZ közleményéből.
