Harminc napra felfüggesztette tegnap a Tilos rádió műsorszolgáltatási jogosultságát az Országos Rádió és Televízió Testület - közölte a tanácskozás egy név nélkül nyilatkozó résztvevője a döntést követően az MTI-vel. Tájékoztatása szerint a médiumot emellett - egyes decemberi műsoraiban elhangzottak miatt - hat hónapra kizárták a Műsorszolgáltatási Alap pályázatain való indulásból és a médiatörvényben meghatározott „utolsó figyelmeztetésben” részesítették. (A jogszabály szerint a testület írásbeli figyelmeztetésben megállapítja a jogsértést, és felhívja a műsorszolgáltatót a jogsértés megszüntetésére, illetve arra, hogy a jövőben tartózkodjon a jogsértéstől.)
