BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Lebontja hűtőházát a Kométa(KIMARADT!!)

2004. január 20. kedd, 17:58

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Lapunk értesülése szerint lebontja az elmúlt év szeptemberében súlyos tűzkárt szenvedett hűtőházát a kaposvári székhelyű Kométa 99 Kft. A több mint ötvenéves épület bontásáról azt követően született döntés, hogy a statikai vizsgálatok során kiderült, a felújítás többe kerülne, mint egy új raktárbázis felépítése. (A tűz során a Kométának mintegy 50 tonnányi készterméke semmisült meg.) Az olasz tulajdonban lévő cégnél ezzel párhuzamosan döntés született egy új raktárbázis felépítéséről is. Amíg ez nem készül el, a Kométa részben bértárolásra rendezkedik be.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet