A Graboplast Rt. jövőre mintegy 1,8 milliárd forintos beruházás révén kívánja növelni padlógyártó kapacitást - jelentette be Jancsó Péter elnök-vezérigazgató a tegnapi sajtótájékoztatóján. A fejlesztéssel a tatabányai PVC-padló-gyár kapacitása 12 millióról 20 millió négyzetméterre nő, ennek révén a társaság árbevétele 1,5 milliárd forinttal növekedhet. A Graboplast egyébként az idén 17,5-18,0 milliárd forintos árbevételt vár, ami egymilliárdos növekedés lenne az elmúlt évhez képest. Emellett egymilliárd forintot meghaladó üzemi eredményre számítanak a társaságnál.
