A bankok már nyáron ringbe szálltak a lakossági forintokért. A betéti kamatakciók mostanra nagyjából lecsengtek, de akadnak pénzintézetek, amelyek folytatják, amit elkezdtek. Az Erste november 15-éig kínálja bónusz betétjét. A kétszer két havi lekötésnél a csalogató kamatszint 9,33 százalék. A K&H Bank egyelőre nem jelentett be további akciót, csak az előző sikeréről adott hírt. Az őszi kampány a pénzintézetnek 40 milliárd forintnyi új lakossági betétet hozott.
