BUX 139864.61 0,17 %
OTP 45880 -0,2 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Lassan növekszik a Panasonic árbevétele

2003. szeptember 18. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Panasonic Magyarország Kft. üzleti évének szeptember végével záródó első felében 2-3 százalék közötti árbevétel-növekedést vár az előző év hasonló időszakához képest - írja az Index az MTI-re hivatkozva. A Panasonic termékek kizárólagos importálási jogával rendelkező cég a márciusban zárult előző pénzügyi év egészében 14 milliárd forint árbevételt ért el, ami 28 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit. A legtöbb bevételt, 10,2 milliárd forintot a szórakoztatóelektronikai berendezések hozták, itt a növekedés 39 százalékos volt. A színes tévék eladása 58 százalékkal bővült, míg az eladott DVD-lejátszók száma megháromszorozódott.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet