BUX 139895.90 0,19 %
OTP 45890 -0,17 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megnövelt végkielégítés a Ringánál (Kimaradt!!!)

2003. szeptember 17. szerda, 18:37

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Egyezség született a Ringa Húsipari Rt. vezetése és a szakszervezetek között, melynek értelmében a kollektív szerződésben meghatározott jutattásokon felül 45 millió forintnyi végkielégítést kapnak az elbocsátott dolgozók - áll a társaság közleményében. A leépítés összesen 427 főt érint, és mind a kapuvári, mind a győri üzem létszáma csökken. A végkielégítés pontos összegének megállapításakor figyelembe veszik a dolgozók szociális helyzetét is. A munkáltatói jogutódlásról ugyan még nem született megállapodás, de a szakszervezet vállalta, hogy a tárgyalások befejeztéig nem mérlegeli a munka beszüntetését a megmaradt üzemegységekben.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet