BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Napelemes Mol-töltőállomás

2003. szeptember 14. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Csaknem 25 millió forintba került az a napelemes rendszer, melyet a hét végén adtak át a Molnak az M1-es autópályán, Páty közelében működő üzemanyagtöltő állomásán. A napelemek segítségével a töltőállomás kiszolgáló egységeinek energiaellátása gazdaságosabb lesz, az augusztustól érvényes áramárral számolva éves szinten mintegy 400 ezer forint kiadás takarítható meg - mondta Mosonyi György, a Mol Rt. vezérigazgatója.

Bubrik Gáspár
Bubrik Gáspár

Ez is érdekelhet