A hulladékgazdálkodási törvényben erre az évre előírt 40 százalékos hasznosítási arányt meghaladva 43 százalékos első félévi teljesítésről számolt be az Öko-Pannon Kht. Ez összesen mintegy 56,5 ezer tonna csomagolási hulladék begyűjtését és hasznosítását jelenti. Az Öko-Pannonnak jelenleg 450 szerződéses partnere van, amelynek alapján a társaság éves szinten 780 ezer tonna csomagolóanyag újrahasznosításával számol.
