BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Két áruházat adott el a Skála

2003. március 17. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Folytatja ingatlanértékesítési programját a Skála-csoport. Most két veszteséges áruházát, a gyöngyösit és a szolnokit adta el a csoport - derült ki a Skála Divatáruház Rt. közleményéből. Az értékesítésből befolyó összeget a megmaradt 17 áruház korszerűsítésére kívánja fordítani a cég - mondta Karácsonyi András vezérigazgató. A vevő kiléte egyelőre titokban marad, ahogyan a tranzakció értéke is. Az eladásról szóló szerződést a Skála a múlt héten írta alá, a vevő mindkét áruházat az alkalmazottakkal, illetve a felszereléssel együtt veszi át. A szolnoki áruház március 27-ig, a gyöngyösi április 12-ig működik még Skála-színekben. A társaság azért döntött az áruházak leépítése mellett, mert a két áruház tavaly több tízmillió veszteséget hozott a csoportnak. Szolnokon 78, Gyöngyösön 67 százalékos forgalom-visszaesést tapasztaltak.

Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet