Az elkövetkező öt évben a jelenlegi 12-ről 24-re növelné magyarországi üzleteinek számát az OBI, ennek finanszírozására a német tulajdonos már szóbeli ígéretet tett - hangzott el a társaság tegnapi sajtótájékoztatóján. A következő áruházat jövő év elején Veszprémben nyitják meg. Az előzetes adatok alapján az OBI a várakozásoknak megfelelően teljesít az idén, az árbevétel előreláthatólag eléri a tervezett 27 milliárd forintot, a vásárlók száma pedig megközelíti a 4 millió főt.
(NAPI)
