BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Regionális GE-központ Magyarországon

2002. október 21. hétfő, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Információnk szerint 2003 első félévében Budapesten hozzák létre a General Eletric páneurópai szolgáltató központját, ahol várhatóan ötszáz magas képzettséget igénylő munkahelyet hoznak létre. A központ nyolc nyelven, 14 ország vállalatainak nyújt sokféle szolgáltatást. Lapunk megkeresésére a General Electric kommunikációs igazgatója, Szabó Eszter rámutatott: ebben a témakörben nincs mit mondania. A Foglalkoztatáspolitikai és Munkaügyi Minisztérium sajtófőnöke, Horváth Zoltán csak annyit közölt, hogy az ügyben volt szakmai egyeztetés. A Gazdasági Minisztérium részéről Szelestei Lajos kiemelte: a tárca munkatársai egyelőre nincsenek nyilatkozattételi helyzetben.
(NAPI)

Drávucz Péter
Drávucz Péter

Ez is érdekelhet