BUX 138371.35 -0,81 %
OTP 44600 -0,71 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kibővítették az angyalföldi önkormányzat épületét

2002. szeptember 16. hétfő, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Tegnap átadták a XIII. kerületi polgármesteri hivatal új épületszárnyát, ahová többek között az okmányiroda, a szociális osztály, az anyakönyvi hivatal, a gyámhivatal, valamint a főépítészi iroda költözhetett be, illetve egy új házasságkötő termet is kialakítottak. A beruházás tavaly júliusban indult, a kivitelező a Magyar Építő Rt. volt. Az új ingatlanrész hatszintes és összalapterülete 6603 négyzetméter. A beruházás összköltsége meghaladta az 1,9 milliárd forintot. A XIII. kerületi hivatal épülete egyébként 60 éve épült, s akkor alkalmas volt a mostani népesség harmadával rendelkező kerület hatósági feladatainak ellátására.
B. A.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet