A Magyar Suzuki Rt. az idei első félévben 16 714 gépkocsit értékesített Magyarországon, ami 16,6 százalékos növekedést jelent az előző év azonos időszakához képest. Az eladott autókból 12 228 volt a Swift és 4200 a Wagon R+, amelyből 72 százalékkal vettek többet, mint a tavalyi első hat hónapban - derül ki a társaság közleményéből. A cég külföldön összesen 25 261 Suzukit adott el az első félévben, amelyből a Wagon R+ a hazainál jóval nagyobb aránnyal részesedett, 16 ezer ilyen autó talált gazdára az első hat hónapban.
(NAPI)
