BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Növelte eladásait a Magyar Suzuki Rt.

2002. augusztus 7. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Magyar Suzuki Rt. az idei első félévben 16 714 gépkocsit értékesített Magyarországon, ami 16,6 százalékos növekedést jelent az előző év azonos időszakához képest. Az eladott autókból 12 228 volt a Swift és 4200 a Wagon R+, amelyből 72 százalékkal vettek többet, mint a tavalyi első hat hónapban - derül ki a társaság közleményéből. A cég külföldön összesen 25 261 Suzukit adott el az első félévben, amelyből a Wagon R+ a hazainál jóval nagyobb aránnyal részesedett, 16 ezer ilyen autó talált gazdára az első hat hónapban.
(NAPI)

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet