A pénzügyminiszter múlt pénteken visszahívta a Magyar Posta Rt. igazgatóságának és felügyelőbizottságának tagjait és kinevezte a társaság új tisztségviselőit - tájékoztatott a minisztérium. Az igazgatóság tagja lett Butsi Zoltán, Csáki György, Deák Péter Ferenc, Kovács György, Lendvai Balázs, Pásztory Tamás, Szabó Pál, Szalay Péter, Szivi László, Tóthfalusi György és Varga András. Az igazgatóság elnöke Csáki György, a társaság vezérigazgatója Szabó Pál lett. A pénzügyminiszter a felügyelőbizottság tagjává kinevezte Brázai Miklóst, Budzsáklia Istvánnét, Gárdos Csabát, Lengyel Sándort, Rákosi Ferencet és Varga Gusztávot. A felügyelőbizottság tagja maradt a Magyar Posta Rt. részéről Kónya Lajos, Mundruczó Kornél és Szűts Ildikó.
