BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bírósághoz fordul Citadella-ügyben a KVI

2002. június 26. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Kincstári Vagyoni Igazgatóság (KVI) a napokban bírósághoz kíván fordulni a Citadella lődombi területén engedély nélkül épített terasz eredeti állapotának helyreállítása érdekében - hangzott el egy tegnapi sajtótájékoztatón. Molnár Zoltán, a KVI vezérigazgatója szerint azért van szükség erre a lépésre, mert a XI. kerületi önkormányzat jegyzője a közelmúltban elutasította a KVI birtokvédelmi kérelmét. Az igazgatóság két évvel ezelőtt kötött ugyan egy, a munkálatok megkezdéséhez szükséges szerződést a Citadella 4-U Kft.-vel, de mivel azt az illetékes miniszter nem hagyta jóvá, a szerződés joghatályosan nem jött létre. Ezenkívül a KVI - Molnár elmondása szerint - ismeretlen tettes ellen feljelentést tett a Budapesti Rendőr-főkapitányságon is természetkárosítás, valamint különösen nagy kárt okozó rongálás bűntette miatt.
B. A.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet