Márciustól az igazgatóság elnökeként Vadicsku Ferenc irányítja a veszprémi Bramac Kft.-t - tudta meg a NAPI Gazdaság. Dankó József, a korábbi ügyvezető igazgató távozott a cégtől. Az idén 10-15 százalékos értékesítési, s nagyjából ugyanilyen mértékű árbevétel-növekedéssel számoló társaságnál az irányító szervezet felépítése is megváltozott. A négytagú ügyvezetői testületet ugyancsak négy főből álló igazgatóság váltotta fel. Vadicsku 1988 óta dolgozik a Baramacnál. Előbb a dunakeszi gyárat irányította, 1999-től pedig Veszprémben volt termelésvezető.
K. Zs.
