BUX 139914.10 0,21 %
OTP 45880 -0,2 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új vezér a Bramac élén(Kimaradt!!!)

2002. április 10. szerda, 14:24

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Márciustól az igazgatóság elnökeként Vadicsku Ferenc irányítja a veszprémi Bramac Kft.-t - tudta meg a NAPI Gazdaság. Dankó József, a korábbi ügyvezető igazgató távozott a cégtől. Az idén 10-15 százalékos értékesítési, s nagyjából ugyanilyen mértékű árbevétel-növekedéssel számoló társaságnál az irányító szervezet felépítése is megváltozott. A négytagú ügyvezetői testületet ugyancsak négy főből álló igazgatóság váltotta fel. Vadicsku 1988 óta dolgozik a Baramacnál. Előbb a dunakeszi gyárat irányította, 1999-től pedig Veszprémben volt termelésvezető.
K. Zs.

Körtési Zsolt
Körtési Zsolt

Ez is érdekelhet