BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ma nyílik az Árkád

2002. március 19. kedd, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Két évig tartó építkezés után ma a nagyközönség számára is megnyílik az Örs vezér téri Árkád bevásárlóközpont - jelentették be tegnapi sajtótájékoztatójukon a beruházó cégek képviselői. A Deutsche Bank ingatlanalapja, a DB Real Estates, a Határ úti Europarkot is magáénak tudó holland Rodamco Europe, valamint a nálunk elsősorban katalógusáruházáról ismert Otto-csoporthoz tartozó ECE 100 millió eurót költött a komplexumra. A létesítményben 42 ezer négyzetméter eladó- és 3,3 ezer négyzetméter irodaterületet, valamint egy 1300 férőhelyes, kétszintes parkolót alakítottak ki. A 100 százalékban kiadott Árkád 170 üzletének bérlői között találjuk például a Magyarországon ezzel a bolttal debütáló C&A-t, illetve az Interspart, a Media Marktot és az Hervist is.
H. B.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet