A tulajdonos siklósi önkormányzat húszmillió forintos irányáron kívánja értékesíteni egy ideje már nem működő filmszínházát - tudta meg a NAPI Gazdaság. A helyhatóság azt követően döntött az ingatlan eladásáról, hogy a különösen gépészeti szempontból rossz állapotban lévő létesítményt többször eredménytelenül próbálták bérbe adni. A több száz négyzetméteres ingatlanegyüttes területén három önkormányzati bérlakás is van. Ha a frekventált helyen lévő ingatlant sikerül értékesíteni, a város gondoskodik a bérlők kiköltöztetéséről.
K. Zs.
