BUX 139490.49 -0,1 %
OTP 45540 -0,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Húszmilliót kérnek a siklósi moziért

2002. március 11. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A tulajdonos siklósi önkormányzat húszmillió forintos irányáron kívánja értékesíteni egy ideje már nem működő filmszínházát - tudta meg a NAPI Gazdaság. A helyhatóság azt követően döntött az ingatlan eladásáról, hogy a különösen gépészeti szempontból rossz állapotban lévő létesítményt többször eredménytelenül próbálták bérbe adni. A több száz négyzetméteres ingatlanegyüttes területén három önkormányzati bérlakás is van. Ha a frekventált helyen lévő ingatlant sikerül értékesíteni, a város gondoskodik a bérlők kiköltöztetéséről.
K. Zs.

Körtési Zsolt
Körtési Zsolt

Ez is érdekelhet