BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bolgár a Klubrádióban

2002. január 14. hétfő, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Magyar Rádiótól menesztett Bolgár György a Klubrádióban folytatja beszélgetős műsorát. Az eddig Beszéljük meg! cím alatt futó adás a jogvédettség miatt Megbeszéljük címmel folytatódik - derült ki a rádió tegnapi sajtótájékoztatóján. Pikó András, a rádiócsatorna főszerkesztő-helyettese hangsúlyozta: nem kívánnak az Inforádió konkurenciájává válni. Tervük továbbra is beszélgetős műsorok közvetítése, amelyek nagyrészt közéleti és politikai témákat dolgoznak fel.
H. Gy.

Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet