BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újra lesz Győrött kaszinó

2001. december 10. hétfő, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Ismét lesz Győrött kaszinó, amelyben a jövő év elejétől kezdik meg a próbaüzemet - tudta meg a NAPI Gazdaság. Információnk szerint várhatóan január végétől várja majd a játékosokat a régi helyén megújult győri kaszinó.

A korábbi koncessziós engedély lejártával a tavaly év végén bezárt győri kaszinó helyén a Szerencsejáték Rt. (SzRt.) 100 százalékos tulajdonával alapított Casino Győr Szerencsejáték Szervező Kft. (CGS) üzemelteti majd az új játékhelyet.
Értesülésünket Somogyi József, a CGS felügyelőbizottsági tagja megerősítette, és kérdésünkre elmondta, hogy a tervek szerint Győr belvárosában, a korábbi kaszinó helyiségeit felújítva, a biztonságtechnikát is korszerűsítve, a játékkínálatot modernizálva várják majd 2002. január végétől a vendégeket a megújult győri kaszinóban.
Egyelőre forintos alapon lehet játszani a szórakozóhelyen, ám a későbbiekben külföldi pénznemet is bevezethetnek. Ehhez azonban az üzemeltetőknek alaposan fel kell mérniük a közönség igényeit, hiszen az előző kaszinó bezárása óta csaknem egy év telt el s ma még válaszra vár, mikkorra érik el a korábbi látogatottságot. Mindezek függvényében készítik majd el az CGS a marketing- és reklámkampányát, amelyet nemcsak Györ vonzáskörzetére, hanem osztrák és szlovákiai területekre is kiterjesztenének.
Az új kaszinó nyitása szerepelt az SzRt. idei terveiben (NAPI Gazdaság, 2001. július 9., 1-4. oldal), amire a 2001-2002-es évre szóló költségvetési törvény ad lehetőséget. Eszerint a teljes egészében állami tulajdonú játékszervező, az SzRt. kérhet kaszinónyitási engedélyt a pénzügyminisztertől, amit a cég a közelmúltban meg is kapott. Úgy tudjuk, hogy az új kaszinó működtetésére a tervek szerint az SzRt. részvételével külön üzemeltető társaság jön létre.
Bubrik Gáspár

A korábbi koncessziós engedély lejártával a tavaly év végén bezárt győri kaszinó helyén a Szerencsejáték Rt. (SzRt.) 100 százalékos tulajdonával alapított Casino Győr Szerencsejáték Szervező Kft. (CGS) üzemelteti majd az új játékhelyet.
Értesülésünket Somogyi József, a CGS felügyelőbizottsági tagja megerősítette, és kérdésünkre elmondta, hogy a tervek szerint Győr belvárosában, a korábbi kaszinó helyiségeit felújítva, a biztonságtechnikát is korszerűsítve, a játékkínálatot modernizálva várják majd 2002. január végétől a vendégeket.
Egyelőre forinttal lehet játszani a szórakozóhelyen, ám a későbbiekben külföldi pénznemet is bevezethetnek. Ehhez azonban az üzemeltetőknek alaposan fel kell mérniük a közönség igényeit, hiszen az előző kaszinó bezárása óta csaknem egy év telt el s ma még válaszra vár, mikorra érik el a korábbi látogatottságot. Mindezek függvényében készíti majd el a CGS a marketing- és reklámkampányát, amelyet nemcsak Győr vonzáskörzetére, hanem osztrák és szlovákiai területekre is kiterjesztenének.
Az új kaszinó nyitása szerepelt az SzRt. idei terveiben (NAPI Gazdaság, 2001. július 9., 1-4. oldal), és a 2001-2002-es évre szóló költségvetési törvény ad rá lehetőséget. Eszerint a teljes egészében állami tulajdonú játékszervező, az SzRt. kérhet kaszinónyitási engedélyt a pénzügyminisztertől, amit a cég a közelmúltban meg is kapott. Úgy tudjuk, hogy az új kaszinó működtetésére a tervek szerint az SzRt. részvételével külön üzemeltető társaság jön létre.
Bubrik Gáspár

Bubrik Gáspár
Bubrik Gáspár

Ez is érdekelhet