Május és október között a Pannon GSM Rt.-nek sikerült a legtöbb - 317 ezer - ügyfelet szereznie a magyar mobiltelefon-piacon. Ez már reményt ad arra, hogy megvalósulhat a társaság törekvése, miszerint 2003-2004-re a piac meghatározó szereplőjévé válhat - közölte tegnapi tájékoztatóján Björn J. Flakstad, a társaság vezérigazgatója. (A Hírközlési Főfelügyelet adatai szerint ugyanezen időszakban a Westel 312 ezer, a Vodafone 122 ezer új előfizetőt szerzett.) Magyarországon egyébként a lakosság 43 százaléka rendelkezik mobiltelefonnal, s jelenleg több mint 40 százalékuk, csaknem 1,8 millió Pannon-ügyfél. Az év végére a Pannon ügyfeleinek száma meghaladhatja az 1,8 milliót.
(NAPI)
