BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Hatvanmilliót adtak a Dinnyés csendéletért

2001. december 2. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Mű-Terem Galéria péntek esti árverésén 60 millió forintért ütötték le Vaszary János 1938-ban készített Dinnyés csendéletét. Ennél drágábban legutóbb két évvel ezelőtt kelt el kép árverésen, mégpedig a Kieselbach Galéria téli árverésén. Akkor Szinyei Merse Pál Parkban című képe kelt el 70 millió forintért. A Mű-Terem Galéria mostani árverésén a második legmagasabb árat, 34 milliót ugyancsak egy Szinyei-alkotásért, a Patak címűért adták.
R. E.

Regős Zsuzsa
Regős Zsuzsa

Ez is érdekelhet