BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Átadták a Young Shin nyolcszázmilliós üzemét

2001. december 2. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Új üzemcsarnokot adtak át pénteken a Young Shin (Hungary) Elektronikai Kft. Petőfibányán lévő gyárában. Az 1400 négyzetméteres, 800 millió forint összköltségű üzemcsarnokban műanyag-fröccsöntést, összeszerelést és csomagolást végeznek. Villiam B. Choi, a dél-koreai központú Young Shin vállalatcsoport elnöke elmondta: a cég 1998 óta 4 milliárd forint értékű befektetést hajtott végre a Heves megyei településen és ott hozza létre európai logisztikai és értékesítési központját.
(MTI)

Regős Zsuzsa
Regős Zsuzsa

Ez is érdekelhet