BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Dunaferr hárommilliárdot költhet a kokszolóra

2001. november 11. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Dunaferr Rt. pénteki rendkívüli közgyűlésén igazgatósági tagnak választaották Vincze Ágnest, akinek a megbízatása a 2004. évet záró rendes közgyűlés időpontjáig szól. Két új felügyelőbizottsági tagot is választottak, Ágoston Zsoltot és Mudra Lászlót, az ő megbízatásuk a 2001. évet záró közgyűlésig tart. A közgyűlés jóváhagyta a kokszolómű rekonstrukcióját a társaság üzleti tervének terhére és 3 milliárd forintig, egyben felkérte az igazgatóságot, hogy a cégcsoport jövőbeni kokszszükségletének fedezésére részletes megvalósíthatósági tanulmányokkal alátámasztott alternatívákat dolgozzon ki.
Sz. I. M.

Szegő Miklós Iván
Szegő Miklós Iván

Ez is érdekelhet