BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új gyártócsarnokot épített a Ferrokov Kft.(KIMARADT!!)

2001. október 29. hétfő, 11:56

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

165 millió forintos költséggel új, 1700 négyzetméteres gyártócsarnokot épített a segesdi székhelyű Ferrokov Vas és Fémipari Kft. A jelenleg már 165 dolgozót foglalkoztató, elsősorban erőművi acélszerkezeteket és az építőiparban használt álványokat gyártó társaság beruházását a megyei területfejlesztési tanács 37 millió forinttal támogatta. Az 1989-ben alapított, 173,8 millió forint törzstőkéjű cég a keszthelyi Villamosipari Acélszerkezetgyártó Kft. tulajdonában van.
K. Zs.

Körtési Zsolt
Körtési Zsolt

Ez is érdekelhet