Egyszerre két új üzem kezdte meg működését a kulcsi ipari övezetben - tájékoztatta a NAPI Gazdaságot Lénárd Béla, a település polgármestere. A budapesti székhelyű SS Emelő- és Anyagmozgatógép Kereskedelmi Kft. törökbálinti telephelye után Kulcson építette fel második üzemét. A targoncák javításával és bérbeadásával foglalkozó társaság mintegy 30 dolgozót foglalkoztat. Ugyancsak a közelmúltban kialakított kulcsi ipari övezetben épített üzemet az elsősorban különböző hidraulikák javításával foglalkozó Stidem Gyártó, Szolgáltató és Kereskedelmi Kft. is.
K. Zs.
