BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Két új üzem épült a kulcsi ipari övezetben

2001. október 7. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Egyszerre két új üzem kezdte meg működését a kulcsi ipari övezetben - tájékoztatta a NAPI Gazdaságot Lénárd Béla, a település polgármestere. A budapesti székhelyű SS Emelő- és Anyagmozgatógép Kereskedelmi Kft. törökbálinti telephelye után Kulcson építette fel második üzemét. A targoncák javításával és bérbeadásával foglalkozó társaság mintegy 30 dolgozót foglalkoztat. Ugyancsak a közelmúltban kialakított kulcsi ipari övezetben épített üzemet az elsősorban különböző hidraulikák javításával foglalkozó Stidem Gyártó, Szolgáltató és Kereskedelmi Kft. is.
K. Zs.

Körtési Zsolt
Körtési Zsolt

Ez is érdekelhet