BUX 138283.33 -0,87 %
OTP 44530 -0,87 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Budapestre hozza k+f központját az indiai Tata

2001. augusztus 10. péntek, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az indiai Tata Consultancy Services számítástechnikai konszern két éven belül 100 millió dollárt fektet be egy magyarországi szoftverfejlesztő központ létrehozásába - jelentette be pénteken Egerben Lakshimi M. Puri asszony, India magyarországi nagykövete. Eszerint Budapesten lesz az évi 500 millió dollár forgalmú cég európai kutatás-fejlesztési központja. A multinacionális vállalat a döntést a magyar számítástechnika és a magyar szakemberek jó hírére alapozta. A központban 500 magyar informatikust kívánnak majd alkalmazni.
(NAPI)

Regős Zsuzsa
Regős Zsuzsa

Ez is érdekelhet