Az indiai Tata Consultancy Services számítástechnikai konszern két éven belül 100 millió dollárt fektet be egy magyarországi szoftverfejlesztő központ létrehozásába - jelentette be pénteken Egerben Lakshimi M. Puri asszony, India magyarországi nagykövete. Eszerint Budapesten lesz az évi 500 millió dollár forgalmú cég európai kutatás-fejlesztési központja. A multinacionális vállalat a döntést a magyar számítástechnika és a magyar szakemberek jó hírére alapozta. A központban 500 magyar informatikust kívánnak majd alkalmazni.
(NAPI)
