Az ST Glass Öblösüveggyártó Rt. feltőkésítéséről szóló tegnapi írásunkban téves tulajdonosi tájékoztatás alapján hibásan közöltük, hogy az ST Glass közgyűlése már döntött a tőkeemelésről. A közgyűlés a jövő héten lesz, a tőkeemelés azonban biztosra vehető, hiszen a fő tulajdonos MFB-csoport már jóváhagyta az üveggyárnak adandó tőkeinjekciót.
