BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Tetrának 45-55 ezer felhasználója lesz

2001. június 27. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A tervek szerint ez év végéig létrejön Budapest és vonzáskörzetének kormányzati készenléti zártkörű rádiókommunikációs Tetra-hálózata, 10-15 ezer felhasználóval. A jövő év végéig elkészülő országos hálózatnak további 35-40 ezer végkészülékre lesz szüksége - áll a Magyar Posta Rt. lapunkhoz tegnap eljuttatott közleményében. Ezzel szinte egy időben közölte az Antenna Hungária Rt., hogy lezárta a Tetra-projektre vonatkozó előkészítő tárgyalásait a postával. A konkrétumokat tartalmazó szándéknyilatkozatot a közeljövőben írják alá. Az idén a tervezett szakasz kiépítéséhez 19 milliárd forintra lesz szükség, a teljes beruházás értéke 51,3 milliárd forint.
R. Zs.

Regős Zsuzsa
Regős Zsuzsa

Ez is érdekelhet