A Pannon GSM előfizetőinek száma meghaladta az 1,5 milliót - jelentette be a cég tegnap. A húszasok családja tavaly októberben lépte át az egymilliót, s mindössze hét hónap alatt újabb ötven százalékkal bővült a létszám. A Pannon GSM előfizetőinek száma két év alatt megháromszorozódott, 2001 első négy hónapjában 75 százalékkal több új előfizető csatlakozott a szolgáltatóhoz, mint az előző év megfelelő időszakában. A Pannon másfél milliója mellett a Westelnek csaknem 2 millió ügyfele van, a Vodafone pedig több mint 250 ezer előfizetővel rendelkezik, így összesen mintegy 4 millió mobiltelefon-előfizető van Magyarországon, ennek tükrében megalapozottnak tűnnek azok az előrejelzések, amelyek szerint év végére 5 millióra gyarapszik a mobiltelefon-ügyfelek száma.
D. J.
