Húsvéttól a debreceni National Instruments Software és Hardware Gyártó Kft. ügyvezetője lesz Ábrahám László, aki az Artesyn Hungary irányítói posztját hagyta el a debreceni zöldmezős technológiai beruházás érdekében. Az amerikai National Instruments Corp. tulajdonában lévő cég a most épülő üzemben október folyamán már szeretné megkezdeni a próbagyártást.
