A mobilszoftverek fejlesztéssel foglalkozó i-Cell Informatikai WAP Kft. kockázati tőkét vont be növekedése finanszírozására. A társaság közlése szerint a Hungarian Innovative Technology Fund és magánszemélyek szálltak be a cégbe. A részletekről a héten adnak tájékoztatást. Az i-Cellt 1998-ban hozták létre, jegyzett tőkéje az invesztíció előtt 3 millió forint volt, tulajdonosai között öt magánszemély - köztük Gyalog Kálmán ügyvezető - mellett a Delphi-Szoftverkereskedő és Szolgáltató Kft., valamint a 27 százalékos üzletrészt birtokló E-Milorg Kft. található a hatályos cégadatok szerint.
(NAPI)
