BUX 138610.43 0,72 %
OTP 44530 1,25 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tűz a Fémműben

2001. január 19. péntek, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Csepeli Fémmű Rt. XXI. kerületi, Gyepsor utcai telephelyén egy pincehelyiségben tűz keletkezett a napokban. A lángok zárt térben csaptak fel és nem is terjedtek tovább, de a sűtű, átláthatatlan füst elborította azokat a csarnokokat is, ahol a fémmű munkásai dolgoztak. Ezért a teremlést le kellett állítani a hideg fémhúzó üzemben. A károkat a tűzoltók nem tudták felbecsülni, de arról sincs információjuk, hogy pontosan mi égett el az alagsori helyiségben. A Napi Gazdaság értesülései szerint komolyabb probléma keletkezhetett volna, ha a tűz megközelíti az üzemi területen - egyébként szabályosan - tárolt sósavkádakat is. A Csepeli Fémműtől kapott információink szerint a tűz lokális volt, így hatása nem jelentős.

Szegő Miklós Iván
Szegő Miklós Iván

Ez is érdekelhet