BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az Eurotel nem lát okota kártérítésre

2000. november 22. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az Eurotel Rt. és a Fővárosi Önkormányzat között semmiféle szerződéstervezet nem jött létre - közölte szerdán az MTI-vel az Eurotel azzal a NAPI Gazdaság által is feldolgozott hírrel kapcsolatban, miszerint az önkormányzat egy szerződéstervezetben a UPC Kft.-től 2,9 milliárd forintot követel kártérítés címén annak fővárosi kábelfektetései fejében, és hasonló címen a Monor Telefon Rt. és az Eurotel Rt. is összesen mintegy félmillió forint kártérítést tartozna megfizetni. Binder László, az rt. vezérigazgatója kifogásolja, hogy a híradásból nem derül ki, az Eurotellel szemben milyen összegre tart igényt az önkormányzat, illetve azt, hogy miért éppen az Eurotelt emelték ki az érintettek közül. A kártérítés szó kártalanítás helyetti használata félrevezető és arculatromboló: az Eurotel nem okozott kárt, beruházásai értéknövelőek - szögezte le.

Marnitz István
Marnitz István

Ez is érdekelhet