Négymilliárd forintos befektetéssel bővíti vásárosnaményi faforgácslapgyárát az Interspan Faipari Kft.; a beruházás főként az exportigények teljesítését szolgálja tájékoztatta Kelemen Miklós igazgató az MTI-t. Elmondta: a befejezéséhez közeledő fejlesztés után a százszázalékos svájci tulajdonban lévő üzem 50 százalékkal növelheti kapacitását. A faforgácslapgyár idei várható árbevétele közel 14 milliárd forint, aminek 30-35 százaléka a főként a környező kelet-európai országokba irányuló exportból származik.
