A Szalay Dakar Team eddigi sikereit is értékelték a General Motors (GM) illetékesei, amikor jóváhagyták a magyarországi Opel-vezérképviselet kérését, miszerint – még a hétvégén nyitó párizsi autószalon világpremierje előtt – az elsők között elkészült, teljesen új fejlesztésű Opel Antara hazánkba kerüljön – összegezte a NAPI Lendület kérdésére Megyeri György, a GM Hungary új ügyvezető igazgatója.
Egy sport-szabadidő-terepjáró (SUV) Opel-újdonság meg is érkezett a GM dél-koreai gyárából, ám nem sokáig marad eredeti állapotában, mivel szinte azonnal szétszedik. Ez az alapja annak a versenyautónak, amellyel a 2007. január 6-án rajtoló Dakar-ralin a Szalay Balázs–Bunkoczi László versenyzőpáros útnak indul. Előtte persze versenyképessé kell tenni a terepjárót: mintegy két hónap alatt raliautóvá alakítja a 20 tagú szerelőgárda. A tervek szerint december első felében már az utolsó teszteket szeretnék elvégezni, hogy a „Dakar-érett” Antarával minél jobb eredményt érhessen el a versenyzőpáros.
Bár Szalay személy szerint sajnálja, hogy egy teljesen új fejlesztésű és az összeszerelő szalagról éppen lekerült autót kell szétszedniük, de – a cél szentesíti az eszközt elv alapján – természetesnek tartja, hiszen ezzel a modellel folytatni, sőt növelné szeretnék az Opel dakaros sikereit – mondta el kérdésünkre Szalay. Kifejtette még, hogy az eddigi nyolc Dakar-ralin az utolsó három évben az Opel Frontera terepjáróval állt rajthoz a csapat, és mind a háromszor célba értek. Így a teljes táv teljesítése kisebb cél, a korábbiakhoz képest jobb helyezés elérése viszont annál nagyobb. Az Európában szeptember közepén egyetlen „forgalomképes” Antara egyik beszerzője Chris Lacey, a GM közép-európai igazgatója, aki korábban szintén autóversenyző volt. Értékelte a Szalay vezette csapat profizmusát, és abban bízik, hogy az új modell sportos közegben is bizonyít. Az új Opel Antara a jövő év elején kerül a magyarországi márkakereskedésekbe – tudtuk meg Megyeritől.
