BUX 138332.72 -0,83 %
OTP 44580 -0,76 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Panoráma

2006. július 27. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Év autója az Év hangjának
Egyelőre csak utasként használhatja Rúzsa Magdolna, a TV2 Megasztár produkciójának idei győztese az elsőnek járó díjak között meghirdetett Renault Cliót, hiszen a fiatal énekesnek még nincs jogosítványa. A Renault Hungária Kft. által felajánlott autóba 1,2 literes, 16 szelepes motort szereltek és Authentique felszereltségű. Az átadási ünnepségen Rúzsa Magdolna – a NAPI Lendület kérdésére – kifejtette, egyelőre nincs állandó menedzsere, bár – rendszeres fellépésekhez, lemezszerződésekhez kapcsolódóan – sokan megkeresték már. Nem is akarja még lekötni magát, hiszen egyrészt vannak szerződéses kötelezettségei a Megasztár produkcióval szemben, másrészt korainak tart mindenféle megállapodást, inkább fejleszteni akarja énektudását. A sztárvilágban való eligazodáshoz barátai segítségére számít.

Régi cég, új márkakereskedés
A magyarországi Emil Frey-csoport, amely 13. éve értékesít Toyotákat hazánkban, hárommillió euró értékű beruházással új márkakereskedést és szervizbázist épített a cég központi telephelyén, Zuglóban. A 17 ezer négyzetméteres, a Toyota NRC (New Retail Concept) előírásainak megfelelő létesítményben 12 szervizállomást alakítottak ki. Az anyacég, a svájci Emil Frey-csoport több mint négy évtizede látja el autókkal a Toyota helyi vezérképviseletét.

Bubrik Gáspár
Bubrik Gáspár

Ez is érdekelhet