Először az új A6-osban mutatták be az Audi autógyár és a Samsung elektronikai cég közös fejlesztését, amelynek segítségével „emberi kéz érintése nélkül” töltődhetnek át a dél-koreai márka mobiltelefonjaiban MP3-as formátumban tárolt zenék a jármű hifirendszerébe. A telefon és az „autórádió” Bluetooth vezeték nélküli kapcsolaton keresztül kommunikál egymással. A dél-koreai gyártó először SGH–D600-as mobilját teszi képessé az effajta „együttműködésre”. Arról egyelőre nincs hír, hogy a későbbiekben más autómárkáknál is elérhető lesz-e az „emberi kéz érintése nélküli” kapcsolat.
