Dacia Loganok biztosan „indulnak” az Agip országos ralibajnokság minden idei futamán, hiszen a Renault Hungária Kft. – a Magyar Nemzeti Autósport Szövetséggel kötött megállapodása alapján – erre az idényre három előfutó autót biztosít a régi-új márkából. Először a Start Auto rali 2005 versenyen vonultak az élen a Dacia Loganok.
