A közeljövőben vélhetően új termékkel bővül a Budapesti Árutőzsde (BÁT) devizapiaca - tájékoztatta lapunkat Bánhidi Ferenc, a szervezet ügyvezető igazgatója. A brókerházakhoz ugyanis olyan jelzések érkeztek a piaci szereplőktől, hogy szívesen látnának a BÁT-on egy zlotykontraktust. Ennek specifikációját már kidolgozták, sőt tegnap a tőzsdetanács már el is fogadta azt, s megküldte a Kelernek. A kereskedés megkezdése már csak a felügyeleti döntésen múlik.
(Részletek a 15. oldalon)
