Idén április 3-8. között rendezik meg a Hungexpo területén, sorrendben már a 20. Agro+Mashexpo nemzetközi mezőgazdasági és mezőgép kiállítást. A rendezvényre külföldről Ausztriából, Csehországból, Németországból és Ukrajnából várnak kiállítókat, de rajtuk kívül képviselnek külföldi céget még az Egyesült Államokból, Ausztriából, Finnországból, Hollandiából, Lengyelországból, Németországból, Olaszországból és Spanyolországból. A kiállítás nagydíjait az Axiál Kft., az Interusz Kft. és a Vetőmag '95 Kft. kapta, cégenkénti sorrendben a Manitou 636-os teleszkópos rakodóért, a VTZ 2048 AM traktorért és a „Synergy” káposztarepce-vetőmagért.
